// архів 2007-2013
Скажіть будьласка, які перші молочні зуби випа...

Скажіть будьласка, які перші молочні зуби випадають нижні чи верхні? Якщо є зіпсовані зуби у дитини і зявляються постійні чи може це загрожувати постійним зубам?
Доброго дня. у мене потемнів передній зуб. ліка...

Доброго дня. у мене потемнів передній зуб. лікар його пролікував і запломбував але через два дні у яснах над зубом утворився нарив довелось його розрізати та вийняти пломбу. зараз рана заживае але я боюсь що якщо його знову пломбувати то чи не буте наривати знову тому що колись уже він наривав так само.
Доброго вечора! Скажіть будь-ласка, враховуючи...

Доброго вечора! Скажіть будь-ласка, враховуючи те, що більшість гостей сайту цікавиться наданням тих чи інших послуг, їх ціною і т.д. Запис на консультацію і сама консультація є безкоштовна? Чи за неї є якась встановлена оплата?
Чи варто лікувати початковий каріес...маленкі ...

Чи варто лікувати початковий каріес...маленкі крапочки? Якщо так то яка ціна на таке лікування?
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи можливо ком...

Доброго дня, скажіть будь ласка, чи можливо комбінувати різні типи брекетів, наприклад поставити на верхній ряд керамічні, а на нижній залізні. Чи є якісь негативні моменти в при такому комбінуванні? Дякую!
Доброго вечора! В мене нижня щелепа більша ніж ...

Доброго вечора! В мене нижня щелепа більша ніж верхня, і за рахунок цього в мене між зубами утворилася щілина. В дитинстві носила пластинки, вони мені чуть розширили верхню щелепу.Підскажіть будь ласка, чи можна це виправити хірургічним методом, і скільки приблизно це буде коштувати. Наперед дякую!
Добрий День! Підкажіть будь ласка у якому віці ...

Добрий День! Підкажіть будь ласка у якому віці найкраще встановлювати брекети? Мені казали що дітям молодших класів брекети не рекомендується ставити так як у такому віці щелепа ще формується. Отож коли найкраще починати це робити? Дякую!
Доброго дня,мені 16 років,в мене таке запитання,...

Доброго дня,мені 16 років,в мене таке запитання,з правої сторони в мене зуби рівні(з нижньої,та верхньої щелепи),а з іншої гострий зуб(ікловий) - виріс вище інших зубів на верхній щелепі.Яким способом його можна поставити на місце,та вирівняти зуби.
Доброго дня! В мене передні зуби не дуже приваб...

Доброго дня! В мене передні зуби не дуже привабливої форми та нерівні! Можна це виправити за допомогою художньої реставрації зубів? Бо брекети носити Не хочеться! Дякую.Таня мені 18 років.
Доброго дня! Я хотіла б відбілити собі зуби. Ме...

Доброго дня! Я хотіла б відбілити собі зуби. Мене цікавить ціна відбілювання і його гарантії, а також ступінь шкідливості такої процедури, бо, наскільки усім відомо, без пошкодження емалі вона неможлива. Чи правда це? Чекаю на відповідь. Дякую!

Культурний фронт. Бібліотека

Культурний фронт.
Бібліотека

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

Рівне та рівняни у фотографіях

Рівне та рівняни у фотографіях

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції